• Етапи трудової діяльності.

У 2011р. закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (диплом з відзнакою). З 2011 по 2014р. навчався в аспірантурі ТНТУ. У 2015 р здобув науковий ступінь кандидата технічних наук. З 2016 старший викладач кафедри транспортних технологій та заступник декана факультету інженерії машин, споруд та технологій.

• Дисципліни, які викладає.

Вантажні перевезення, Взаємодія видів транспорту, Спеціалізований рухомий склад, Дослідження операцій в транспортних системах, Експлуатаційні властивості транспортних засобів.

• Напрями наукової діяльності.

Модернізація технологій перевізного процесу та їх адаптація до вимог міжнародних стандартівАвтор 35 публікацій, з них 24 наукових та 2 навчально-методичного характеру. Брав участь у роботі 10 наукових конференцій.