• Етапи трудової діяльності

У 2009 році закінчила Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя і отримала диплом спеціаліста за спеціальністю  “Менеджмент організацій”. В університеті працює з 2010р. У 2013р. здобула ступінь кандидата економічних наук. 2013р. нагороджена грамотою за друге місце у конкурсі наукових робіт ім. М. Г. Чумаченка “Розвиток навчально-науково-виробничих комплексів в умовах трансформаційної економіки”. 2014р. нагороджена грамотою департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА.

• Дисципліни, які викладає

Вступ в спеціальність, Дорожні умови та безпека руху, Основи вантажознавства

• Напрями наукової діяльності

Формування системи економічної безпеки, соціально-економічні аспекти забезпечення безпеки дорожнього руху. Автор більше 40 наукових праць, з них 2-ох монографій. Брала участь у 18 наукових конференціях.