28-30 вересня 2016 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація із Люблінської Політехніки у складі директор інституту технологічних систем інформаційних (Машинобудівний факультет) професора Антоні Свіча та його заступника професора Маріана Янчарика.

Візит відбувся у рамках програми Erasmus+ (академічна мобільність). Протягом перебування у нашому університеті представниками Люблінської Політехніки було прочитано лекції для студентів факультету інженерії машин, споруд та технологій та відвіданні аудиторні заняття наших працівників з метою обміну досвідом у сфері викладання. Даний візит є продовженням налагодженої співпраці між ТНТУ ім. І. Пулюя та Люблінською Політехнікою.